ONLINE-WORKSHOP
ЯК РОЗРОБИТИ PR-КАМПАНІЮ
31 травня – 9 червня
За роки роботи в PR ми добре засвоїли: знання важливі, але по-справжньому скілового піарника визначає саме робота в полі. Тому з 31 травня по 9 червня ми влаштовуємо онлайн-воркшоп з побудови PR-кампанії, де основний акцент зробили на практиці. І щоб вам було цікавіше, працювати будемо над реальними проєктами.
 • Для випускників курсу PR BASIC та інтенсиву PR PRO
 • Для піарників, які хочуть прокачати свої скіли в побудові PR-кампанії
 • Для тих, хто проходив минулий воркшоп та хоче спробувати свої сили з новими кейсами
 • Для підприємців, які хочуть отримати покрокову інструкцію з побудови PR-кампанії для власного бізнесу
ДЛЯ КОГО ЦЕЙ ВОРКШОП:
РЕЗУЛЬТАТ
Під час воркшопу ми навчимось розподіляти зони відповідальності в команді, створюючи PR-кампанію для свого бренду. Пройдемо всі етапи: від аналітики бренду та побудови стратегії до вибору інфлюенсерів і залучення преси в рамках PR-кампанії.
Женя Каганович і Настя Івченко — співзасновниці бутикового PR-агентства Public Kitchen.

Настя Івченко
PR-фахівець за освітою, перший досвід у PR отримала у глянцевій журналістиці. Згодом, до заснування Public Kitchen, була директором з комунікацій українського бренду Sleeper — першої української марки, якій вдалося вибудувати системну комунікацію з найкращими світовими медіа.
Женя Каганович з першого робочого дня присвятила себе моді. Займалася маркетингом у команді luxury-ритейлера Helen Marlen Group (монобренди Gucci, Burberry та мультибренди з марками Acne Studios, J.W. Anderson, The Row та ін.), Asthik Group (Marni, Valentino, Agent Provocateur, мультибренд Asthik та онлайн-медіа Buro24/7).
ХТО РОЗПОВІДАЄ:
Наш воркшоп — це теоретичні знання, робота у командах та фінальна презентація PR-кампанії з фідбеком від викладачів. Десять днів в умовах, які максимально наближені до реального проєкту: 10 днів роботи в командах з комунікацією в телеграм-чаті та 2 LIVE практикума з авторками воркшопу. В кінці навчання кожна команда буде презентувати свою роботу — це важливий інструмент і навик, якому має навчитись кожен піарник.
ФОРМАТ:

 • Research
 • Аналітика PR активностей кейсу до моменту співпраці
 • Створення ідеї комунікації
 • Створення плану дій
 • Підбір інфлюенсерів
 • Залучення преси та партнерів в рамках PR-кампанії
 • Підготовка документів та презентації для клієнта
ПЛАН НАВЧАННЯ:
Етапи воркшопу
1
1 LIVE ПРАКТИКУМ
31 травня з 19:00 до 21:00
Ми розберемо всі етапи створення PR-кампанії та кейси, над якими ви будете працювати в командах. Озвучимо домашнє завдання та розподілимо учасників.
2
ЗУСТРІЧ-ЗНАЙОМСТВО З КОМАНДОЮ
1 червня з 11:30 до 12:30
Після поділу учасників ми зробимо окрему онлайн-зустріч з кожною командою. Аби у вас була можливість ближче познайомитись один з одним та розподілити обов'язки між собою.
3
РОБОТА В КОМАНДАХ
На цьому етапі ви починаєте розробку PR-кампанії по обраним кейсам. Комунікація з учасниками воркшопу та викладачами продовжиться в Telegram.
4
РОЗРОБКА PR-КАМПАНІЇ
За цей час ви зробите ресьорч ринку, аналітику PR-активностей вашого кейсу, створите ідею комунікації, підберете інфлюенсерів, ЗМІ та партнерів в рамках PR-кампанії.
5
2 LIVE ПРАКТИКУМ
9 червня з 19:00 до 21:00
Це завершальний етап воркшопу, де ви презентуєте свою PR-кампанію. Викладачі будуть давати фідбек на запропоновані ідеї та план реалізації.
______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________
ПАКЕТ УЧАСТІ:
EARLY BIRD PRICE ДО 24.05
10 днів навчання
2 LIVE практикума з авторами воркшопу
Домашнє завдання
Особистий фідбек на домашнє завдання від викладачів
Чат з учнями воркшопу
Сертифікат після успішного закінчення воркшопу
Обмежена кількість учнів
Подарувати цей воркшоп
Якщо ви хочете подарувати цей воркшоп, просто сконтактуйте з нами через форму нижче, і ми все влаштуємо.
ВІДГУКИ УЧНІВ
 • Я отримала для себе класні знання стосовно написання пітчів для медіа, інфлюенсерів та партнерів, особливості підбору партнерів для співпраці
  Єлизавета
 • Це був дуже крутий досвід роботи в команді, відстоювання своїх бачень та інтенсивної роботи над неочікуваним та неочікувано цікавим кейсом. Для мене це стало ще одним підтвердженням, щo Public Kitchen роблять крутим і цікавим все, до чого торкаються.
  Єлизавета
 • Навчання було насиченим, і головне, практично орієнтованим:) Окрім етапів побудови піар-компанії, зрозуміла відмінності піару та маркетингу. Побільше би таких workshop форматів у такому режимі 🙌🏼 Дякую Вам за цей продуктивний час ❤️
  Олеся
Є ПИТАННЯ?
Пишіть нам
Є ПИТАННЯ?
Пишіть нам