WORKSHOP
ЯК РОЗРОБИТИ PR-КАМПАНІЮ
15 грудня – 21 грудня
За роки роботи в PR ми добре засвоїли: знання важливі, але по-справжньому скілового піарника визначає саме робота в полі. Тому з 15 по 21 грудня ми влаштовуємо воркшоп з PR, де основний акцент зробили на практиці. І щоб вам було цікавіше, працювати будемо над реальними проєктами.
  • Для випускників, курсів pr pro та pr basic
  • Для піарників, які хочуть прокачати свої скіли та отримати практичні навички
ДЛЯ КОГО ЦЕЙ ВОРКШОП:
Женя Каганович і Настя Івченко – співзасновниці бутикового PR-агентства Public Kitchen, що спеціалізується на комунікаціях та івентах у сферах лайфстайл, fashion, beauty та культурних ініціатив бізнесу.

Настя Івченко
PR-фахівець за освітою, перший досвід у PR отримала у глянцевій журналістиці. Згодом, до заснування Public Kitchen, була директором з комунікацій українського бренду Sleeper – першої української марки, якій вдалося вибудувати системну комунікацію з найкращими світовими медіа: від мережевих Vogue, Elle і Harper's Bazaar до нішевих Who What Wear, Man Repeller та інфлюенсерами світу моди. В агенції Настя керує PR департаментом та пише комунікаційні стратегії для брендів та особистих брендів.


Женя Каганович
З першого робочого дня присвятила себе моді. Займалася маркетингом у команді luxury-ритейлера Helen Marlen Group (монобренди Gucci, Burberry та мультибренди з марками Acne Studios, J.W. Anderson, The Row та ін.), Asthik Group (Marni, Valentino, Agent Provocateur, мультибренд Asthik та онлайн-медіа Buro24/7). Зараз в агенції Public Kitchen Женя обіймає посаду CEO та розвиває напрямки організації професійних подій та креативних розсилок для Giorgio Armani Beauty, YSL Beauty, Lancôme та інших.
ХТО РОЗПОВІДАЄ:
СЕРЕД ЇХ КЛІЄНТІВ
День 1: буде багато важливої теорії, де ми під мікроскопом розберемо найцікавіші кейси та озвучимо домашнє завдання, аби підготувати вас до другого дня.
День 2: цей день ми повністю присвятимо практичній частині — поділимо учасників на дві невеликі групи, кожна з яких підготує своє рішення та презентує його викладачам, які будуть оцінювати ідеї та план реалізації кампанії.
ФОРМАТ:

  • Research
  • Аналітика PR активностей кейсу до моменту співпраці
  • Створення ідеї комунікації
  • Створення плану дій
  • Підбір інфлюенсерів
  • Залучення преси та партнерів в рамках PR кампанії
  • Підготовка документів та презентації для клієнта
ПЛАН:
______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________
ПАКЕТ УЧАСТІ:
6 500₴ | €162 | $162
EARLY BIRD PRICE ДО 08.12
1 тиждень навчання
2 LIVE практикума з авторами воркшопу
Домашнє завдання
Особистий фідбек на домашнє завдання від викладачів
Чат з учнями воркшопу
Сертифікат після успішного закінчення воркшопу
Обмежена кількість учнів
Є ПИТАННЯ?
Пишіть нам
Є ПИТАННЯ?
Пишіть нам
Click to order
ВИ ВИБРАЛИ
Total: 
IМ’Я ТА ПРІЗВИЩЕ
EMAIL
ТЕЛЕФОН