запис лекції
ЯК ПРАЦЮВАТИ З ІНФЛЮЕНСЕРАМИ
Робота з інфлюенсерами та селебрітіз часто помилково асоціюється з чимось дорогим і складним. Тому багато хто відкладає її на потім або не приступає до неї взагалі. На нашій лекції покажемо, що все набагато легше і що можна побудувати теплі відносини і без бюджета. Разом з'ясуємо, якими бувають інфлюенсери і як правильно їх обирати, розглянемо всі dos & don'ts у комунікаціях з лідерами думок, а також розберемо можливі взаємодії з селебрітіз.
 • Для PR-фахівців будь-якого рівня. Вебінар навчить вибудовувати стосунки з інфлюенсерами, лідерами думок, селебріті та їхніми стилістами
 • Для власників брендів, які хочуть брати безпосередню участь у роботі з інфлюенсерами. Вебінар допоможе навчитися обирати інфлюенсерів, робота з якими гарантовано принесе бажаний результат.
ДЛЯ КОГО?
Хто розповідає?

ЖЕНЯ КАГАНОВИЧ І НАСТЯ ІВЧЕНКО СПІВВЛАСНИЦІ БУТИКОВОГО
PR-АГЕНТСТВА PUBLIC KITCHEN, ЩО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА КОМУНІКАЦІЯХ ТА ІВЕНТАХ У СФЕРАХ ЛАЙФСТАЙЛ, FASHION, BEAUTY І КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ БІЗНЕСУ.
СЕРЕД КЛІЄНТІВ АГЕНЦІЇ – H&M, FACEBOOK, GOODWINE, KSENIASCHNAIDER, IENKI IENKI, L'OREAL LUXE, THE COAT BY KATYA SILCHENKO, TSUM, ZHILYOVA LINGERIE ТА ІНШІ.

 • Роль інфлюенсерів в комунікації.
  Обговорюємо, яку роль інфлюенсери зараз відіграють в просуванні проєкту.

 • Якими бувають інфлюенсери і як правильно їх обирати.
  Розбираємо класифікацію інфлюенсерів, і з'ясовуємо, на що потрібно звернути увагу, щоб не припуститися помилки у виборі інфлюенсера з урахуванням специфіки вашого проєкту. Розглядаємо все на конкретних прикладах вдалої та провальної співпраці.

 • DOS & DON'TS у комунікації з інфлюенсерами.
  Розбираємось, як правильно спілкуватися з інфлюенсером, щоб співпраця була легкою та плідною. А також розповідаємо, чому так важливо будувати тривалі стосунки.

 • Як працювати з селебрітіз.
  Розповідаємо про можливі шляхи співпраці з селебрітіз з особливим акцентом на те, як підібратися до зіркових стилістів та як з ними працювати, щоб вони одягали своїх підопічних в одяг саме вашого бренду. Називаємо конкретні інструменти на прикладах.
ПРОГРАМА
РЕЗУЛЬТАТ
Дізнаємося все про інфлюенсерів і розглянемо dos & don'ts у комунікаціях з лідерами думок. Зрозуміємо, як підібратися до стилістів селебріті і як зробити так, щоб вони одягали своїх підопічних в одяг вашого бренду.
______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________
1700₴ | €48 | $48
Подарувати цю лекцію
Якщо ви хочете подарувати цю лекцію, просто сконтактуйте з нами через форму нижче, і ми все влаштуємо.
Вебінар українською мовою.