ЗАПИС ЛЕКЦІЇ
БІЗНЕС-ПЛАН. ЯК БАЧИТИ ПЕРСПЕКТИВИ ТА КРАЩЕ РОЗУМІТИ ВЛАСНИЙ БІЗНЕС
Навіть круті ідеї можуть не спрацювати, якщо почати свою справу ви вирішите без чіткого бізнес-плану. Правильно складений бізнес-план — не красива фантазія, аби вразити партнерів чи інвесторів. Навпаки — це прагматична покрокова стратегія, яка допоможе розкрити потенціал вашого бізнесу.

Разом із Євгенією Клепою, яка вже більш ніж 10 років допомагає технологічним бізнесам бути ефективними, ми навчимося створювати бізнес-плани, які працюють, та розкажемо, як бачити перспективи, зважувати ризики й найголовніше — краще зрозуміти власний бізнес.
  • Для власників компаній, які хочуть під іншим кутом подивитися на свій бізнес
ДЛЯ КОГО?
  • Для топ-менеджерів та інших спеціалістів, які хочуть зрозуміти можливості для розвитку компанії
  • Для кожного, хто збирається почати власну справу
Хто розповідає?

Євгенія Клепа – виконавча директорка 1991 Accelerator та Director of Partnerships and Innovation SET University. Євгенія допомагає технологічному бізнесу та близько 10 років консультує продуктові та сервісні компанії й викладає у провідних бізнес-школах.
ПРОГРАМА
  • Стартап vs МСБ
Розбираємо відмінності та схожості між різними типами бізнесу. Починаємо розуміти особливості структури та бізнес-процесів.
  • Бізнес-план і ціннісна пропозиція
Обговорюємо основну структуру бізнес-планування та напрацьовуємо алгоритм дій, визначаємо пріоритети. Досліджуємо вплив бізнесу на суспільство — як сервіси та продукти змінюють наші цінності.
  • Засновник-змінотворець
Розбираємо стратегії та кроки, притаманні ефективним підприємцям та вивчаємо їх патерни взаємодії з командою. Розбираємо їх на воєнних кейсах.
РЕЗУЛЬТАТ
Зрозуміємо, з чого складається і як працює бізнес-план, аби легко імплементувати його для будь-якого кейсу. Дізнаємось, як використовувати стартап-майндсет у традиційному бізнесі та як він впливає на сталість бізнесу.
______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________
1700₴ | $48 | €48
Подарувати цю лекцію
Якщо ви хочете подарувати цю лекцію, просто сконтактуйте з нами через форму нижче, і ми все влаштуємо.
Лекція українською мовою.
Є ПИТАННЯ?
або пишіть нам:
Click to order
ВИ ВИБРАЛИ
Total: 
IМ’Я ТА ПРІЗВИЩЕ
EMAIL
ТЕЛЕФОН