Вдало і професійно сформована команда — локомотив будь-якого бізнесу чи проєкту. Мудрі роботодавці постачають ресурси, а вмотивовані й водночас задоволені працівники рухають його вперед.

Цей симбіоз неможливий без HR-спеціаліста — людини, яка знаходить, а часто — створює професіоналів, піклується про комфортні умови праці та відповідає за загальну атмосферу й настрої команди.

Ця лекція для всіх, хто так чи інакше пов'язаний з пошуком талантів, а також для тих, хто шукає роботу своєї мрії. Едуард Івакін, HR-спеціаліст нашої улюбленої креативної агенції banda і фахівець з великим досвідом розповість, як відбирати людей, формувати класні команди і допомагати працівникам зростати. Тобто розгляне питання з обох боків — і роботодавця, і креатора. Усе — на кейсах і реальних історіях з його професійного досвіду.

Для кого

t

Для HR-спеціалістів із досвідом і без

Що хочуть дізнатися, як шукають, піклуються й створюють умови для розвитку людей в banda

t

Для власників бізнесу і роботодавців

Що хочуть зрозуміти, як проводити співбесіди й формувати дружні команди, а також — як звільнити людину і залишитись друзями

t

Для креаторів

Які хочуть дізнатися секрети вдалого портфоліо, ненудного резюме і цікавого мотиваційного листа. А також — як поводитись на співбесідах та як і коли краще звільнятись

Хто розповідає

image

ЕДУАРД ІВАКІН

HR-спеціаліст нашої улюбленої креативної агенції banda працює. Він прийшов у креативну сферу з державної служби, якій присвятив 20 років.

Головна задача і місія Едуарда — знаходити своїх людей та відповідати за атмосферу і вайб агенції. Подейкують, що йому це надзвичайно добре вдається.

Едуард брав участь у проведенні кількох вдалих HR-проєктів з набору людей: Project 70 і Creative Tabir 2021.

Програма

t

CV, Резюме, Мотиваційний Лист і Портфоліо

На конкретних прикладах розбираємось, у чому відмінність між цими документами, як правильно складати кожен із них, і чого ніколи не треба писати про себе

t

Співбесіда

З'ясовуємо, як до неї готуватися, що говорити, а про що краще змовчати

t

Оцінювання й зростання

Говоримо про систему оцінювання, її критерії та періодичність

t

Звільнення

Чому і коли потрібно звільняти співробітника. Як це краще зробити

РЕЗУЛЬТАТ

З'ясуємо, як відбирати справжні таланти, формувати класні команди і допомагати людям зростати.

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

QUESTIONS?

© 2024 PUBLIC KITCHEN SKOOL.

ФОП СКІБІНА Є.О.