На цій лекції ми розглянемо проблему токсичної комунікації та причину її виникнення. Чому важливо завжди ретельно аналізувати конкретну послугу або продукт перед початком співпраці? Чому важливо підбирати партнерів відповідно до ідей та цінностей, які також "продаються" через рекламу? Як правильно це робити і мати з ними етичну, довготривалу взаємодію? Який підхід використовувати, аби ця співпраця була взаємовигідною для обох сторін? Та як стати амбосадором свого улюбленого бренду?

Ігор Донскіх на прикладі власного досвіду надасть практичні поради з уникнення конфліктів, а також розкриє суть ставлення до співпраці як до взаємовигідного партнерства в контексті усвідомлення: рекламодавець й інфлюєнсер — партнери по бізнесу. Ми дізнаємося, як правильно формувати пропозицію щодо співпраці, а також розберемо фінансове питання будь-якої взаємодії. Ці аспекти допоможуть учасникам лекції зрозуміти, як впливати на позиціонування свого бренду, вибирати правильних рекламних партнерів і розвивати довготривалі відносини в рекламній сфері.

Для кого

t

Для SMM, інфлюєнсер-маркетологів, PR-спеціалістів

Які ведуть комунікацію з інфлюєнсерами або блогерами від імені бренду

t

Для власників малого та середнього бізнесу

Які хочуть просувати свій продукт або послугу через лідерів думок та будувати взаємовигідні відносини з ними

t

Для інфлюєнсерів

Які хочуть отримувати класні контракти та ставати амбасадорами улюблених брендів

Хто розповідає

image

ІГОР ДОНСКІХ

Інфлюєнсер, один із ведучих відвертого шоу "Ебаут".

Програма

t

Самоаналіз та аналіз ринку, визначаємо позиціонування бренду та його запит

t

Перший лист, як скласти свій запит як рекламодавцю, так і інфлюєнсеру для початку комунікації по співпраці

t

Партнерств, усвідомлення того, що в конкретній співпраці і замовник, і виконавець є партнерами по бізнесу на момент співпраці

t

Довготривалі відносини, чому слід орієнтуватися на перспективу й амбасадорство

t

Білий конверт, фінансові питання не менш важливі

РЕЗУЛЬТАТ

НАВЧИМОСЯ ВИЗНАЧАТИ ПРІОРИТЕТИ У СПІВПРАЦІ ЯК ДЛЯ БРЕНДУ, ТАК І ДЛЯ ІНФЛЮЄНСЕРА. ДІЗНАЄМОСЯ, ЯК ВЕСТИ ЕКОЛОГІЧНУ КОМУНІКАЦІЮ З ЛІДЕРАМИ ДУМОК І РЕКЛАМОДАВЦЯМИ. ЗМОЖЕМО ВИБУДОВУВАТИ ДОВГОТРИВАЛІ ВІДНОСИНИ, ЯКІ БУДУТЬ ПРИНОСИТИ КОРИСТЬ ЯК ДЛЯ БРЕНДА, ТАК І ДЛЯ ПАРТНЕРА (ОПІОНМЕЙКЕРА, ІНФЛЮЄНСЕРА).

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

QUESTIONS?

© 2024 PUBLIC KITCHEN SKOOL.

ФОП СКІБІНА Є.О.