Як знайти саме той контент, який хоче ваша аудиторія, і презентувати його так, щоб вона хотіла повертатися? Це питання ставлять собі всі креатори, власники бізнесів, маркетологи і PR-менеджери, які розвивають бренд і хочуть, щоб він був цікавим.

На нього ми відповідаємо на лекції "Content Management та Curation на прикладі Highsnobiety", який проведе Тетяна Хворостяна – Visual Editor в одному з найвідоміших у світі фешн та стрітвер видань Highsnobiety. Разом зі своєю командою Таня курує весь контент компанії та створює brand voice і brand image.

На кейсах з особистого досвіду Тані ми поговоримо про visual curation у контенті й навчимося робити visual стратегію для бренду, продукту чи проєкту.

Для кого

t

Для власників брендів

Які хочуть навчитися керувати контентом і креативним відділом

t

Для креаторів

Які створюють контент у сфері fashion в онлайн чи друкованих виданнях

t

Для всіх

Кому цікава індустрія моди й стрітверу

Хто розповідає

image

ТЕТЯНА ХВОРОСТЯНА

Visual Editor в Highsnobiety: онлайн-виданні, яке із маленького блогу про снікєри та стрітвер перетворилося на компанію з онлайн, офлайн журналами та креативним агентством.

Програма

t

Introduction

Говоримо про контент. З'ясовуємо, як працює контент-відділ Highsnobiety і що таке кьюрейшн

t

Highsnobiety: компанія, специфіка та внутрішня кухня

Highsnobiety купили Zalando. З'ясовуємо, чому. Занурюємося в роботу відділів та дистрибуцію контент-кріейшену. Розбираємося, як працює команда Editorial/Brand Design

t

Content, Image & Visual Curation

З'ясовуємо, що таке кьюрейшн і чому саме це слово стало популярним підходом у подачі контенту. Говоримо про контент та його види

t

Віжуал-стратегія для лончу проєкту на прикладі Highsnobiety

Вчимося робити віжуал-стратегію. З'ясовуємо, що таке Highsnobiety Visual Manifesto і що туди входить

РЕЗУЛЬТАТ

Дізнаємось, як працює одне з найважливіших онлайн-медіа в індустрії фешену. З'ясуємо, чому саме image and visual curation у контенті – один з найважливіших елементів бренду. Навчимося робити успішну visual стратегію для бренду, продукту чи проєкту.

ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

QUESTIONS?

© 2024 PUBLIC KITCHEN SKOOL.

ФОП СКІБІНА Є.О.