Як знайти саме той контент, який хоче ваша аудиторія, і презентувати його так, щоб вона хотіла повертатися? Це питання ставлять собі всі креатори, власники бізнесів, маркетологи і PR-менеджери, які розвивають бренд і хочуть, щоб він був цікавим.
На нього ми відповідаємо на лекції «Content Management та Curation на прикладі Highsnobiety», який проведе Тетяна Хворостяна — Visual Editor в одному з найвідоміших у світі фешн та стрітвер видань Highsnobiety. Разом зі своєю командою Таня курує весь контент компанії та створює brand voice і brand image.
На кейсах з особистого досвіду Тані ми поговоримо про visual curation у контенті й навчимося робити visual стратегію для бренду, продукту чи проєкту.
Які хочуть навчитися керувати контентом і креативним відділом
Які створюють контент у сфері fashion в онлайн чи друкованих виданнях
Кому цікава індустрія моди й стрітверу
Visual Editor в Highsnobiety: онлайн-виданні, яке із маленького блогу про снікєри та стрітвер перетворилося на компанію з онлайн, офлайн журналами та креативним агентством.
Introduction
Говоримо про контент. З'ясовуємо, як працює контент-відділ Highsnobiety і що таке кьюрейшн
Highsnobiety: компанія, специфіка та внутрішня кухня
Highsnobiety купили Zalando. З'ясовуємо, чому. Занурюємося в роботу відділів та дистрибуцію контент-кріейшену. Розбираємося, як працює команда Editorial/Brand Design
Content, Image & Visual Curation
З'ясовуємо, що таке кьюрейшн і чому саме це слово стало популярним підходом у подачі контенту. Говоримо про контент та його види
Віжуал-стратегія для лончу проєкту на прикладі Highsnobiety
Вчимося робити віжуал-стратегію. З'ясовуємо, що таке Highsnobiety Visual Manifesto і що туди входить
Дізнаємось, як працює одне з найважливіших онлайн-медіа в індустрії фешену. З'ясуємо, чому саме image and visual curation у контенті — один з найважливіших елементів бренду. Навчимося робити успішну visual стратегію для бренду, продукту чи проєкту.