Запис лекціЇ
PR ДЛЯ БРЕНДІВ В НОВІ ЧАСИ
Співзасновниці школи PUBLIC KITCHEN SKOOL Женя Каганович та Настя Івченко підготували вебінар на дуже актуальну та одночасно складну тему. Нові часи передбачають нові патерни поведінки, нові виклики та народження нових героїв. Під час вебінару спікери розглянуть як війна та буремні часи вплинули на комунікацію, чому всі піарники будуть вимушенні здійснити level-up у генеруванні ідей, як зараз комунікувати з аудиторіями, чому людей не чіпляє те, що привертало увагу раніше, та які нові герої необхідні країні.
Цей вебінар побудований на кейсах агенції Public Kitchen, а також на прикладах потужних комунікаційних проявів інших українських компаній.
  • Для PR-фахівців будь-якого рівня. Лекцiя дасть орієнтир у роботі в нових реаліях сьогодення і допоможе зрозуміти, на чому варто сконцентрувати увагу.
ДЛЯ КОГО?
  • Для власників брендів. Лекція побудована на кейсах агенції Public Kitchen, а також на прикладах потужних комунікаційних проявів інших українських компаній.
  • Для всіх, хто працює у креативній індустрії. І хоче розуміти, із чим йому доведеться мати справу.
ЖЕНЯ КАГАНОВИЧ І НАСТЯ ІВЧЕНКО – СПІВВЛАСНИЦІ БУТИКОВОГО
PR-АГЕНТСТВА PUBLIC KITCHEN, ЩО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА КОМУНІКАЦІЯХ ТА ІВЕНТАХ У СФЕРАХ ЛАЙФСТАЙЛ, FASHION, BEAUTY І КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ БІЗНЕСУ.

СЕРЕД КЛІЄНТІВ АГЕНЦІЇ – H&M, FACEBOOK, GOODWINE, KSENIASCHNAIDER, IENKI IENKI, L'OREAL LUXE, THE COAT BY KATYA SILCHENKO, TSUM, ZHILYOVA LINGERIE ТА ІНШІ.
ХТО РОЗПОВІДАЄ?
ПРОГРАМА
  • Що відбувається з комунікаціями?
Розглядаємо як загалом змінились комунікації за останній час та як бізнес зреагував на зміни. Відслідковуємо нові патерни в PR.
  • Емоції та щирість
Розбираємось, якої зараз комунікації потребують аудиторії, а ще чому людей більше не чіпляє те, що привертало увагу раніше. І як наслідок, чому піарники будуть змушені здійснити квантовий скачок в своїй навичці генерування ідей. Розповідаємо як ми генеруємо ідеї.
  • Нові герої
Розглядаємо яких діячів нація довго чекала і нарешті отримала. Розбираємось чим вони відрізняються від інших та як можна з ними працювати вже зараз.
ВАРТIСТЬ
______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________
1700₴ | €42 | $42
Подарувати цю лекцію
Якщо ви хочете подарувати цю лекцію, просто сконтактуйте з нами через форму нижче, і ми все влаштуємо.
Лекція буде українською мовою.
Є ПИТАННЯ?
або пишіть нам:
Click to order
ВИ ВИБРАЛИ
Total: 
IМ’Я ТА ПРІЗВИЩЕ
EMAIL
ТЕЛЕФОН