ЗАПИС ЛЕКЦІЇ
КОНТЕКСТ & КОМУНІКАЦІЯ. ЯК БРЕНДУ ФОРМУВАТИ КОМУНІКАЦІЮ НА ОСНОВІ СУЧАСНОГО КОНТЕКСТУ
Актуальність контексту змінюється кожного дня, і це має неабиякий вплив на те, як аудиторія сприймає бренд. Формування комунікації на основі актуального контексту дозволяє брендам бути зрозумілими та сприяти побудові довіри до своєї аудиторії.

Не кожен тренд в комунікаціях є універсальним для всіх, тому важливо розуміти, які проблеми та виклики стоять перед аудиторією бренда та на основі цього будувати комунікацію. Адже успішність бренду напряму залежить від того, як побудована комунікація бренду зі своїм клієнтом.
 • Для піарників, маркетологів та бренд-менеджерів будь-якого рівня, які хочуть ефективно побудувати комунікацію зі своєю аудиторією та збільшити рівень довіри до свого бренду
 • Для власників малого та середнього бізнесу, які які не тільки створюють якісні продукти та послуги, але й приділяють велику увагу якості комунікації свого бізнесу
 • Для всіх, хто сьогодні комунікує з сучасним споживачем
ДЛЯ КОГО?
Хто розповідає?

Влад Болсун лектор, дослідник соціальних цінностей та їхнього впливу на сучасний контекст, CEO бренду прикрас "цвіте терен", один з ведучих шоу ебаут.
 • Вступна частина
  Комунікації. Розповідаємо, що таке комунікація і чому вона важлива для кожного бренду та особистості.

 • Звідки виникає контекст в комунікації
  Дамо визначення контексту, зрозуміємо причини виникнення різних контекстів у світі. Спробуємо навчитися відловлювати зміни.

 • Чому тренди в комунікаціях не важливі
  Розберемось в основних відмінностях контексту від глобальних та популярних трендів. Поговоримо про те, як сліпе слідування трендам і гайпу впливає на розвиток брендів, продуктів та проєктів.

 • DOS & DON'TS в комунікації брендів
  Поговоримо на прикладах, як змінюється контекст в стратегії, продуктах та комунікації брендів. Розберемо успішні кейси та помилки, які вони допускають.

 • Як змінюєтся контекст комунікацій в Україні та до чого ми маємо бути готові
  На прикладі розберемо сучасні зміни контексту, які відбуваються в Україні. Обговоримо конкретні тези в комунікаціях, які актуальні сьогодні, а які варто використовувати у майбутньому.
ПРОГРАМА
РЕЗУЛЬТАТ
Навчимось розуміти сучасний контекст та на його основі створювати комунікацію бренду, розберемось, звідки контекст виникає, чим він відрізняється від трендів, та як впливає на успіхи й невдачі брендів
______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________
1700₴ | €48 | $48
Подарувати цю лекцію
Якщо ви хочете подарувати цю лекцію, просто сконтактуйте з нами через форму нижче, і ми все влаштуємо.
Лекція українською мовою.