запис лекції
Екологічний кооперейшн: як бренду будувати екологічну комунікацію з інфлуенсером чи блогером та навпаки
На цій лекції ми розглянемо проблему токсичної комунікації та причину її виникнення. Чому важливо завжди ретельно аналізувати конкретну послугу або продукт перед початком співпраці? Чому важливо підбирати партнерів відповідно до ідей та цінностей, які також "продаються" через рекламу? Як правильно це робити і мати з ними етичну, довготривалу взаємодію? Який підхід використовувати, аби ця співпраця була взаємовигідною для обох сторін? Та як стати амбосадором свого улюбленого бренду?

Ігор Донскіх на прикладі власного досвіду надасть практичні поради з уникнення конфліктів, а також розкриє суть ставлення до співпраці як до взаємовигідного партнерства в контексті усвідомлення: рекламодавець й інфлуенсер — партнери по бізнесу. Ми дізнаємося, як правильно формувати пропозицію щодо співпраці, а також розберемо фінансове питання будь-якої взаємодії. Ці аспекти допоможуть учасникам лекції зрозуміти, як впливати на позиціонування свого бренду, вибирати правильних рекламних партнерів і розвивати довготривалі відносини в рекламній сфері.


 • Для інфлуенсерів, які хочуть отримувати класні контракти та ставати амбасадорами улюблених брендів.
 • Для власників малого та середнього бізнесу, які хочуть просувати свій продукт або послугу через лідерів думок та будувати взаємовигідні відносини з ними.
 • Для SMM, інфлуенсер-маркетологів, PR-спеціалістів, які ведуть комунікацію з інфлуенсерами або блогерами від імені бренду.
Для кого:
ХТО розповідає?

Ігор Донскіх — інфлуенсер, СЕО естетичного сексшопу "INSIDE", один із ведучих відвертого шоу "Ебаут".
 • Самоаналіз та аналіз ринку
  Визначаємо позиціонування бренду та його запит:
  1. Орієнтуємося на гроші, масу чи на репутацію;
  2. Токсична комунікація часто виникає через відсутність аналізу конкретного кейсу. Тоді ж зʼявляються очікування/реальність, які призводять до конфлікту інтересів;
  3. Як вибрати інфлуенсера та рекламодавця.

 • Перший лист
  1. Як скласти свій запит як рекламодавцю, так і інфлуенсеру для початку комунікації по співпраці;
  2. Персоналізація й індивідуальний підхід. Як найкраще пропонувати продукт і створювати індивідуальний підхід до інфлуенсера, аби він був йому цікавий і приніс взаємовигідну колаборацію обом.

 • Партнерство
  Усвідомлення того, що в конкретній співпраці і замовник, і виконавець є партнерами по бізнесу на момент співпраці. Один інвестує – інший продає. Важливість орієнтування на спільний позитивний результат.

 • Довготривалі відносини
  1. Чому слід орієнтуватися на перспективу й амбасадорство. Як у споживача формується асоціація інфлуенсера з певним брендом і навпаки;
  2. Інфлуенсерам: чому не варто співпрацювати з різними рекламодавцями однієї категорії продукту. Як вибрати трьох якісних та перевірених партнерів, ніж щомісяця різні.

 • Білий конверт
  Фінансові питання не менш важливі: чому варто співпрацювати за договором з оплатою на розрахунковий рахунок і хто має сплачувати % ФОП?
ПРОГРАМА
РЕЗУЛЬТАТ
 1. Навчимося визначати пріоритети у співпраці як для бренду, так і для інфлуенсера
 2. Дізнаємося, як вести екологічну комунікацію з лідерами думок і рекламодавцями
 3. Зможемо вибудовувати довготривалі відносини, які будуть приносити користь як для бренда, так і для партнера (опіонмейкера, інфлуенсера).

______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________
1700₴ | €41 | $45
Подарувати цю лекцію
Якщо ви хочете подарувати цю лекцію, просто сконтактуйте з нами через форму нижче, і ми все влаштуємо.
Лекція українською мовою.
Є ПИТАННЯ?
Пишіть нам
Є ПИТАННЯ?
Пишіть нам