ЗАПИС ЛЕКЦІЇ
КОПІРАЙТИНГ ДЛЯ PR-СПЕЦІАЛІСТІВ
Як писати тексти, які читають
Піарник вирішує свої робочі завдання за допомогою тексту. Що раніше це прийняти за аксіому, тим швидше вийде істотно підняти свою планку як PR-фахівця. Тексти, які створюють піарники — це окремий жанр, якому можливо навчитися лише на практиці. Але навіть ті, хто щодня збирає слова в речення, а речення — в змісти, ставлять собі питання, як написати такий пітч, щоб журналіст його прочитав до кінця і відповів, як писати підводки для соціальних мереж, які чіпляють людей, як знайти золоту середину між емоціями і сухими фактами? Ми відповідаємо на всі ці питання повноцінним лекцією тривалістю 1,5 години.
  • Для новачків у PR. Лекцiя допоможе зрозуміти головні для PR-фахівця правила у роботі з текстом
  • Для PR-фахівців із досвідом у професії. Лекцiя дасть зрозуміти, як навчити око і призвичаїтись до хороших текстів, а також допоможе повернутися до роботи тим, хто давно не працював із текстами
  • Для всіх, хто у своїй роботі стикається з текстами. І хоче, щоб вони виходили живими й ненудними, а головне – виконували свою місію.
ДЛЯ КОГО ЛЕКЦIЯ?
ПРОГРАМА
  • Що таке класний текст.
Починаємо з головного і вивчаємо правильну структуру тексту, розглядаємо види текстів, які трапляються PR-фахівцю в роботі. Розбираємося з DOs & DON'Ts будь-якого PR-тексту.
  • Прес-реліз.
Прес-реліз — це головний документ у роботі PR-фахівця, тому приділяємо йому особливу увагу. Розбираємося в його структурі та правилах написання. Підкріплюємо знання наочними прикладами хороших і поганих прес-релізів.
  • Як розвинути текстову надивленість.
Для того щоб писати гарні тексти, потрібно багато читати
Розповідаємо, кого, що і головне — як.
РЕЗУЛЬТАТ
Розглянемо, з якими видами текстів PR-фахівець стикається у роботі. Розберемося в структурі та зрозуміємо, як писати пресреліз – головний документ у роботі PR-фахівця
ВАРТІСТЬ
1 700₴ | €48 | $48
______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________
Подарувати цю лекцію
Якщо ви хочете подарувати цю лекцію, просто сконтактуйте з нами через форму нижче, і ми все влаштуємо.
Click to order
ВИ ВИБРАЛИ
Total: 
IМ’Я ТА ПРІЗВИЩЕ
EMAIL
ТЕЛЕФОН