ЗАПИС ЛЕКЦІЇ
РЕБРЕНДИНГ. ЯК ДАТИ НОВЕ ЖИТТЯ
ПРОЄКТАМ У СФЕРІ FASHION
Підійде для будь-якого бізнесу
Дуже часто ребрендинг приймають за зміну фасаду: логотипу, фірмових кольорів та інших візуальних елементів. Насправді процес ребрендингу передбачає більш фундаментальні зміни: від позиціонування до tone of voice комунікації в соціальних мережах.

Пропонуємо розібратися разом, що таке ребрендинг у сфері моди, коли він необхідний і як класно його провести. Відразу скажемо чесно — цю лекцiю можна застосувати для будь-якого бізнесу.
  • Для власників бізнесу, які відчувають, що йому потрібно дати нове життя. Але не знають, з чого почати та як усе організувати
  • Для маркетологів і бренд менеджерів. Лекцiя розповість, які конкретні кроки потрібно зробити для того, щоб ребрендинг вдався, а всі зусилля не були марними.
  • Для PR-фахівців, які супроводжують бренд у процесі ребрендингу. Лекцiя допоможе зрозуміти, як наново вибудовувати комунікацію бренду після ребрендингу і що робити, якщо спершу аудиторія його не приймає
ДЛЯ КОГО ЛЕКЦIЯ?
ПРОГРАМА
  • Що таке ребрендинг і навіщо він потрібен.Р
Розбираємося, що таке ребрендинг, що він в себе включає, навіщо потрібен брендам і коли його краще проводити. Підкріплюємо знання вдалими і невдалими прикладами зміни брендингу.нев
  • Як проводиться ребрендинг.Д
Детально розбираємо складники, яких стосується процес ребрендингу. А також етапність завдань: від першого брейншторму до впровадження ребрендингу в життя бренду.
  • Ребрендинг і комунікаційна стратегія.Роз
Розглядаємо ребрендинг з погляду комунікацій і PR. І на прикладі найрізноманітніших кейсів з'ясовуємо, що робити, коли аудиторія не приймає новий брендинг.
РЕЗУЛЬТАТ
Дізнаємось, що таке ребрендинг, нащо він потрібен брендам, коли і як його краще робити
ВАРТІСТЬ
1 700₴ | €48 | $48
______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________
Подарувати цю лекцію
Якщо ви хочете подарувати цю лекцію, просто сконтактуйте з нами через форму нижче, і ми все влаштуємо.
Click to order
ВИ ВИБРАЛИ
Total: 
IМ’Я ТА ПРІЗВИЩЕ
EMAIL
ТЕЛЕФОН