Запис лекції
Як запустити успішний YouTube-канал
У сучасному світі з переповненим інфопростором бренду чи проєкту мало мати лише один майданчик для комунікації. Тим паче коли більшість інтернет-трафіку припадає на відеоконтент. Канал на YouTube – чудовий спосіб показати ідентичність свого бренду чи бізнесу і знайти віддану цільову аудиторію.

Ми вирішили присвятити цьому нашу нову лекцiю “Як запустити успішний YouTube-канал”. Разом із Мартіною Макєєвою, ТБ та YouTube продюсеркою із 16-річним стажем, ми поговоримо про те, кому потрібен YouTube, у чому його перевага над іншими соціальними мережами, як знайти свою нішу і свою аудиторію, і головне – як на цьому заробити.

  • Для тих, хто хоче створити свій YouTube-канал та вкласти мінімум коштів
ДЛЯ КОГО ЛЕКЦIЯ?
  • Для PR-фахівців, маркетологів, бренд директорів, власників бізнесу і всіх, хто хоче просувати особисті й комерційні проєкти
  • Для всіх, хто хоче дізнатися весь спектр можливостей YouTube і зрозуміти, як працювати з цією платформою
Мартіна Макєєва — ТВ-продюсерка із 16-річним досвідом, якій вдалося попрацювати із найбільшими українськими телеканалами: “Україна”, 1+1, “Новий канал”, ICTV. Два роки тому Мартіна змінила телебачення на діджитал та створила YouTube-продакшн HereAction. Команда HereAction займається 12 популярними YouTube-каналами. Серед них – “Бути Гоцій” та Ганна Алхім, а також YouTube-канали брендів: Vichy, Intertop і Sisters Aroma.
ХТО розповідає?
  • Знайомтесь, YouTube. Починаємо з головного: дізнаємося, для кого і для чого потрібен YouTube. Занурюємося в еволюцію YouTube і з'ясовуємо, чим він відрізняється від інших соціальних мереж.

  • Основи створення каналу. Що потрібно для створення власного каналу? Як визначити свою нішу і формат? Що робити тим, хто не має експертизи? Відповідаємо на ці запитання.

  • Монетизація. Розбираємося, як почати не лише вкладати, а й отримувати зі свого YouTube каналу прибуток. Вивчаємо інструменти монетизації.
ПРОГРАМА
РЕЗУЛЬТАТ
Отримаємо чітке розуміння, навіщо і на якому етапі бізнесу чи людині потрібен власний YouTube-канал. Дізнаємося, як уникнути помилок при створенні та запуску каналу. Розберемося у всіх тонкощах: від секрету потрапляння до рекомендацій до монетизації свого контенту.
ВАРТІСТЬ
1 700₴ | €48 | $48
______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________
Подарувати цю лекцію
Якщо ви хочете подарувати цю лекцію, просто сконтактуйте з нами через форму нижче, і ми все влаштуємо.
Є ПИТАННЯ?
або пишіть нам:
Click to order
ВИ ВИБРАЛИ
Total: 
IМ’Я ТА ПРІЗВИЩЕ
EMAIL
ТЕЛЕФОН