ЗАПИС ЛЕКЦІЇ
ТРЕНДИ В КОМУНІКАЦІЯХ В 2022 РОЦІ
Велика лекцiя про головні тренди PR 2022 року!
Дві години — саме стільки часу нам знадобиться, аби зазирнути у майбутнє і розповісти, якими будуть комунікації у 2022 році. За традицією, ми розпочнемо з огляду трьох найкращих кейсів 2021 та трьох головних PR-невдач року.
А після перейдемо до року прийдешнього: обговоримо головні тренди 2022 року, розберемо найактуальніші інструменти в PR та з’ясуємо, які теми в PR будуть головними у цьому році.
 • Для PR-фахівців будь-якого рівня. Лекцiя дасть орієнтир у роботі на весь наступний рік і допоможе зрозуміти, на яких інфоприводах у роботі варто сконцентруватися.
 • Для власників брендів. Під час лекції ми показуємо успішні й провальні кейси різних брендів, демонструючи, що призводить до успіху, а від чого варто відмовитись
 • Для всіх, хто працює у креативній індустрії. І хоче розуміти, із чим йому доведеться мати справу.
ДЛЯ КОГО ЛЕКЦIЯ?
Хто розповідає?

ЖЕНЯ Каганович І НАСТЯ ІВЧЕНКО – СПІВВЛАСНИЦІ БУТИКОВОГО
PR-АГЕНТСТВА PUBLIC KITCHEN, ЩО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА КОМУНІКАЦІЯХ ТА ІВЕНТАХ У СФЕРАХ ЛАЙФСТАЙЛ, FASHION, BEAUTY І КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ БІЗНЕСУ.

СЕРЕД КЛІЄНТІВ АГЕНЦІЇ – H&M, FACEBOOK, GOODWINE, KSENIASCHNAIDER, IENKI IENKI, L'OREAL LUXE, THE COAT BY KATYA SILCHENKO, TSUM, ZHILYOVA LINGERIE ТА ІНШІ.
 • Комунікаційні підсумки року.
  Озираємось назад на комунікації 2021 року та розбираємо три кейси, які ми відзначили кращими та три головні комунікаційні фак-апи року.

 • Тренди в PR та комунікаціях в 2022 році.
  Розбираємось у темах, до яких будуть тяжіти PR-фахівці цього року, якими будуть комунікації та навколо чого вони будуть формуватися. А головне — за допомогою яких інструментів.

 • Головні теми в PR у 2022 році.
  Дізнаємось основні теми, які не залишать світ байдужим цього року, і розберемося, як їх впровадити у вашу PR-діяльність.
ПРОГРАМА
РЕЗУЛЬТАТ
Зрозуміємо, якими будуть комунікації і як вони будуватимуться. Дізнаємося, які теми не залишать світ байдужим і розберемося, як впровадити їх у свою PR-діяльність.
ВАРТІСТЬ
1 700₴ | €48 | $48
______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________
Подарувати цю лекцію
Якщо ви хочете подарувати цю лекцію, просто сконтактуйте з нами через форму нижче, і ми все влаштуємо.
Click to order