ЗАПИС лекції

FASHION BUYING
Все, що потрібно знати про професію fashion байера
Байер – одна з найзатребуваніших професій у світі моди. Фахівцю, який закуповує колекції необхідно регулярно аналізувати ринок, працювати з магазинами різних форматів, розуміти потреби клієнта та вміти прогнозувати тренди у fashion індустрії. За півтори години лекції ми розберемо особливості роботи байера разом з Оленою Пащенко- діючим fashion байером Helen Marlen Mandarin з 16-річним бекграундом у модномі рітейлі. Олена відповість на головні питання про баїнг та розповість, у чому головні відмінності у закупівлях для брендів, як проводити аналітику та правильно формувати бюджет. У результаті ви дізнаєтеся, що входить до сфери відповідальності байера, що таке байер-команда та як працюють локальні та західні офіси.

 • Для тих, хто тільки збирається чи вже робить перші кроки у баїнгу. Лекцiя допоможе новачкам зрозуміти ази професії
 • Для баєрів із досвідом у професії. Лекцiя дасть можливість отримати інсайти від досвідченого баєра та інформацію про те, як працюють з аналітикою і бюджетуванням у найбільшому мультибренді України.
 • Для власників шоурумів чи магазинів, які працюють без баєра. Лекцiя допоможе розібратися, як закривати функції баєра, відстежувати тренди і спілкуватися з постачальниками так, щоб шоурум мав успіх.
ДЛЯ КОГО лекція?
ОЛЕНА ПАЩЕНКО – ОДИН З НАЙДОСВІДЧЕНІШИХ FASHION-БАЙЕРІВ У ЛЮКСОВОМУ СЕГМЕНТІ В УКРАЇНІ. СВОЮ КАР’ЄРУ В МОДІ ОЛЕНА ПОЧАЛА В HELEN MARLEN У 2006 З ПОСАДИ БРЕНД-МЕНЕДЖЕРА BURBERRY, А ПОТІМ - BOTTEGA VENETA ТА ДО 2012 ГОДА БРАЛА УЧАСТЬ У ЗАКУПІВЛЯХ ДЛЯ ЦИХ МОНОБРЕНДІВ. ЗГОДОМ ОЛЕНА ДОЄДНАЛАСЯ ДО HELEN MARLEN MANDARIN, ДЕ ПРЕДСТАВЛЕНІ JW ANDERSON, PROENZA SCHOULER, ALEXANDER WANG, JACQUEMUS, SACAI, ACNE STUDIOS ТА БАГАТО ІНШИХ.
ХТО РОЗПОВІДАЄ?
 • Що робить байер?
  Поговоримо про основні задачі та функції байера та про те, как успішно поєднувати аналітичний розум та творчий сма

 • Типи баїнг-команд
  Розберемося в особливостях закупівель для моно-та мультибрендових магазинів та порівняємо баїнг в Україні та західних офісах.

 • Деталізація процесів
  Баїнг – це не тільки про відрядження в Париж та відчуття причетності до трендсеттерства. Щоб краще це зрозуміти, поглибимося в основні процеси: від аналітики закупівель та бюджетування до спілкування з постачальниками та правил поведінки у шоурумі.
ПРОГРАМА
РЕЗУЛЬТАТ
Розберемося, що входить у сферу відповідальності баєра, що таке баєр-команда і як працюють локальні та західні офіси. Заглибимося в основні процеси: від аналітики закупівель і бюджетування до спілкування з постачальниками і правил поведінки у шоурумі
ВАРТІСТЬ
1 700₴ | €48 | $48
______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________
Подарувати цю лекцію
Якщо ви хочете подарувати цю лекцію, просто сконтактуйте з нами через форму нижче, і ми все влаштуємо.
Click to order
ВИ ВИБРАЛИ
Total: 
IМ’Я ТА ПРІЗВИЩЕ
EMAIL
ТЕЛЕФОН