ЗАПИС ЛЕКЦІЇ
ТРЕНДИ В КОМУНІКАЦІЯХ В 2022 РОЦІ
Велика лекцiя про головні тренди PR 2022 року!
Дві години — саме стільки часу нам знадобиться, аби зазирнути у майбутнє і розповісти, якими будуть комунікації у 2022 році. За традицією, ми розпочнемо з огляду трьох найкращих кейсів 2021 та трьох головних PR-невдач року.
А після перейдемо до року прийдешнього: обговоримо головні тренди 2022 року, розберемо найактуальніші інструменти в PR та з’ясуємо, які теми в PR будуть головними у новому році. Приєднуйтесь до нас аби зазирнути у майбутнє комунікацій в рамках лекції «Тренди в комунікаціях в 2022 році».
Хто розповідає?

ЖЕНЯ Каганович І НАСТЯ ІВЧЕНКО – СПІВВЛАСНИЦІ БУТИКОВОГО
PR-АГЕНТСТВА PUBLIC KITCHEN, ЩО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА КОМУНІКАЦІЯХ ТА ІВЕНТАХ У СФЕРАХ ЛАЙФСТАЙЛ, FASHION, BEAUTY І КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ БІЗНЕСУ.

СЕРЕД КЛІЄНТІВ АГЕНЦІЇ – H&M, FACEBOOK, GOODWINE, KSENIASCHNAIDER, IENKI IENKI, L'OREAL LUXE, THE COAT BY KATYA SILCHENKO, TSUM, ZHILYOVA LINGERIE ТА ІНШІ.
  • Комунікаційні підсумки року.
    Озираємось назад на комунікації 2021 року та розбираємо три кейси, які ми відзначили кращими та три головні комунікаційні фак-апи року.

  • Тренди в PR та комунікаціях в 2022 році.
    Розбираємось у темах, до яких будуть тяжіти PR-фахівці наступного року, якими будуть комунікації та навколо чого вони будуть формуватися. А головне — за допомогою яких інструментів.

  • Головні теми в PR у 2022 році.
    Дізнаємось основні теми, які не залишать світ байдужим у наступному році, і розберемося, як їх впровадити у вашу PR-діяльність.
ПРОГРАМА:
ВАРТІСТЬ
1 500₴ | €48 | $55
______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________
Click to order
ВИ ВИБРАЛИ
Total: 
IМ’Я ТА ПРІЗВИЩЕ
EMAIL
ТЕЛЕФОН