ЗАПИС ЛЕКЦІЇ
ЯК ПРАЦЮВАТИ З ПРЕСОЮ
Вчимося отримувати публікації безкоштовно
Вичерпна лекцiя на актуальну тему в PR. На лекції ми покроково з’ясуємо, як розповісти локальному ринку та всьому світові про свій проект за допомогою преси, як знаходити контакти журналістів та як з ними правильно спілкуватися, як писати пітчі та прес-релізи, які відкриватимуть та читатимуть до кінця.
На лекції ми поділимося нашими робочими інструментами і наведемо величезну кількість прикладів, тож ні в кого не залишиться питань, як написати той самий пітч, який прочитають усі журналісти.

 • Для тих, хто робить перші кроки в PR. Лекцiя допоможе новачкам розібратися у всьому: від пошуку контактів журналіста до написання ідеального пітча.
 • Для PR-фахівців із досвідом у професії. Лекцiя дозволить отримати нові робочі інструменти, якими успішно користується агентство Public Kitchen.
 • Для брендів, які працюють без PR-фахівця і вибудовують комунікацію самостійно. Лекцiя допоможе зрозуміти, що публікації можна отримати не лише через комерційний відділ, і розповість, як це зробити.
ДЛЯ КОГО ЛЕКЦIЯ?
Хто розповідає?

ЖЕНЯ Каганович І НАСТЯ ІВЧЕНКО – СПІВВЛАСНИЦІ БУТИКОВОГО
PR-АГЕНТСТВА PUBLIC KITCHEN, ЩО СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА КОМУНІКАЦІЯХ ТА ІВЕНТАХ У СФЕРАХ ЛАЙФСТАЙЛ, FASHION, BEAUTY І КУЛЬТУРНИХ ІНІЦІАТИВ БІЗНЕСУ.

СЕРЕД КЛІЄНТІВ АГЕНЦІЇ – H&M, FACEBOOK, GOODWINE, KSENIASCHNAIDER, IENKI IENKI, L'OREAL LUXE, THE COAT BY KATYA SILCHENKO, TSUM, ZHILYOVA LINGERIE ТА ІНШІ.
 • Як працювати з пресою.
  З'ясовуємо, як працюють медіа та як влаштовано життя редакції, хто за що відповідає, кому варто писати, а кому – точно ні. Паралельно вчимося знаходити контакти журналістів та ділимося секретними методами Public Kitchen.

 • PR-інструменти: пітч, прес-реліз, база контактів.
  Найбільший блок. Хороші пітч та прес-реліз – запорука публікації. Докладно пояснюємо, як писати — на конкретних вдалих прикладах. Показуємо приклади російською та англійською мовами. А ще ділимося, яку роль у кількості та якості публікацій відіграє база-контактів. На конкретних прикладах розглядаємо хороші та погані тексти.

 • DOS & DON'TS у комунікації з журналістами.
  З'ясовуємо, як правильно спілкуватися з журналістами, щоб отримувати публікації та встановлювати тривалі дружні відносини.
ПРОГРАМА
РЕЗУЛЬТАТ
Покроково розберемося, як розповісти локальному ринку та всьому світові про свій проєкт за допомогою преси. Зрозуміємо, як знаходити контакти журналістів і як з ними правильно спілкуватися, як писати пітчі та пресрелізи, які будуть відкривати та читати
ВАРТІСТЬ
1 700₴ | €48 | $48
______________________________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________________________
Подарувати цю лекцію
Якщо ви хочете подарувати цю лекцію, просто сконтактуйте з нами через форму нижче, і ми все влаштуємо.
Click to order
ВИ ВИБРАЛИ
Total: 
IМ’Я ТА ПРІЗВИЩЕ
EMAIL
ТЕЛЕФОН